

Sinds 2021 is het verplicht om alle drones onder de 900 gram aan te melden bij het RDW.
Na aanmelding ontvangt u voor kleinere drones een speciaal exploitantennummer, ook wel registratienummer genoemd. U bent verplicht om dit nummer op uw drone(s) te plaatsen. Dat kan heel eenvoudig met deze stickerset.
Deze set bestaat uit 8 identieke stickers, allemaal met hetzelfde nummer. De stickers zijn elk 40x8 mm groot en hebben een sterke kleefkracht (zorg ervoor dat de ondergrond altijd goed ontvet is). Daarnaast zijn ze voorzien van een beschermende coating, waardoor ze waterproof en uv-bestendig zijn. Ze verkleuren of vervagen dus niet.
Bevestiging van de drone stickers:
Raadpleeg voor het plaatsen van de stickers altijd de aanwijzingen van de fabrikant van uw drone. Onder andere DJI heeft een handleiding waarin per drone wordt aangegeven wat de beste plek is om de stickers te plakken.Â
Goede kwaliteit gegarandeerd.
Geef bij uw bestelling uitsluitend uw exploitantennummer op, zonder de laatste drie cijfers. Deze laatste drie tekens zijn namelijk geheim en bedoeld voor uw eigen gebruik. Alleen het langere deel van het nummer (voor het streepje) is nodig om op de stickers te drukken.
Let op!
Wij nemen het opgegeven nummer letterlijk over en voeren geen controle op (invoer)fouten uit. Controleer dus goed of u het juiste nummer heeft ingevoerd.
Indien u toch het volledige exploitantennummer inclusief de laatste drie geheim te houden cijfers opgeeft, zullen wij deze drie tekens automatisch verwijderen. Deze mogen namelijk niet op de sticker worden vermeld.
Als u meer dan alleen het exploitantennummer doorgeeft, laten wij uitsluitend het exploitantennummer op de sticker drukken. Voor overige informatie is geen ruimte op de sticker beschikbaar.
De tijd zal leren hoe goed ze werkelijk zijn, maar voor alsnog maken ze een heel goede indruk op mij en er zit er nu 1 op mijn drone.
Ook de verstrekte informatie over het aanbrengen van de sticker is zeer nuttig.
1 puntje aftrek vanwege de levertijd. Op de website stond dit duidelijk vermeld, maar toch jammer dat een bedrijf nog geheel gesloten is over een periode van meerdere weken.
We waren ten tijde van uw bestelling inderdaad meerdere weken gesloten. En zoals u aangeeft, hebben we dat ook netjes aangegeven.
We vermelden er alleen niet de reden bij waarom we gesloten waren, dat zou het begrip misschien vergroten.
Kan een product wat ik nooit heb ontvangen niet beoordelen. 12 dagen na verzending een mail gestuurd met als reactie wacht nog even 3 dagen. Maar PostNL zegt dat ik het wel kan vergeten 5 dagen na verzending. Heb het dus maar ergens anders bestelt.
PostNL zegt wel meer dingen tegen mensen om er vanaf te zijn helaas.
Onze ervaring is dat PostNL helaas al lang niet meer alle zendingen snel kan afleveren.
We hebben u gevraagd om 3 dagen langer te wachten omdat juist onze ervaring is dat het vaak gewoon nog aankomt.
We hebben u ook verteld dat als het 3 dagen later nog niet binnen is, om even met ons te bellen. Wij hebben u beloofd om dan snel alsnog nieuwe stickers te maken en deze gratis naar u toe te sturen.
U kiest er vervolgens voor om ons niet meer te informeren. Daardoor gingen wij ervan uit dat u de order ontvangen had.
Vervolgens zien we hier een slechte review over het product en dat u het elders besteld heeft.
Ik kan u nu niets anders toewensen dan veel plezier met de stickers.
Aan de voorkant is niks mis met de stickers: duidelijke tekens, goed geplastificeerd en netjes afgewerkt. Maar: ze plakken niet! De stickers willen op geen enkele manier aan de drone hechten. Letterlijk gesproken zijn het dus geen \"stickers\". Uiteindelijk heb ik ze maar vastgeplakt met constructiekit, niet zo netjes maar het blijft tenminste zitten. Dit is uiteraard niet de bedoeling
Dit hebben wij nog nooit eerder gehoord of meegemaakt.
Ik vraag me ook echt af hoe u deze stickers heeft proberen te plakken, want het zijn wel degelijk stickers. En ook heel goed plakkende stickers.
We maken deze stickers allemaal in dezelfde batch. Iedere dag een eigen batch. En als er iets mis zou zijn met de gebruikte materialen, zouden we dit natuurlijk van alle klanten horen die in diezelfde batch zaten.
Maar we horen juist verhalen van goede stickers en fijne hechting van de stickers. Ook de stickers die uit uw productiebatch komen.
En daarom vinden we het heel vreemd om te lezen dat deze stickers niet zouden plakken.
Daarom zijn we ook heel benieuwd hoe u de stickers los heeft gehaald van het schutvel, hoe u de ondergrond behandeld heeft en wat voor ondergrond het precies was waarop u deze wilde gaan plakken.
Want iets vastzetten met contructiekit op een drone is ook iets wat volgens mij niet de bedoeling is.